Dune: Spice Wars dostało multiplayer!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

Wydawca Funcom i studio Shiro Games z radością ogłaszają nadejście rozgrywki wieloosobowej w Dune: Spice Wars, przesiąkniętej melanżem mieszanka gatunków 4X i RTS, w której główne frakcje obecne na planecie Diuna biorą udział w epickiej walce o przetrwanie i kontrolę.

Dune: Spice Wars dostało multiplayer!

Gracze mogą teraz współpracować w meczach 2 na 2 lub stawać do samotnej walki w otwartych starciach aż do czterech osób. W ramach celebracji tego wydarzenia, Dune: Spice Wars jest teraz dostępne ze zniżką 20% na platformie Steam.

To najlepsza pora na zwabienie znajomych obietnicami melanżu, by przekonać się, kogo najpierw pochłonie pustynia. Aktualizacja pozwala na stanięcie na czele Atrydów, Harkonnenów, Fremenów lub Przemytników w meczach do czterech osób jednocześnie. Otwarte miejsca można wypełnić sterowanymi przez SI przeciwnikami o różnych poziomach trudności – od prostego po szalony.

Każdą rozgrywkę można dostosować do osobistych preferencji, łącznie z rozmiarem mapy i aktywnością czerwii, burz piaskowych i siczy. Warunki zwycięstwa również mogą zostać zmienione. Poza trybem wieloosobowym, aktualizacja zawiera zmiany w drzewkach technologicznych, skupiające się na synergiach pomiędzy frakcjami. Ponadto pojawiają się nowe elementy polityczne, wydarzenia, regiony i wiele dodatkowych usprawnień rozgrywki.

Dune: Spice Wars wymaga umiejętnego balansowania intryg, otwartej walki, polityki i ekonomii do manipulowania przeciwnikami i ich ostatecznego zmiażdżenia. W grze, która na równi z materiałem źródłowym docenia możliwość zdrady i tajnych machinacji, dodanie opcji gry wieloosobowej stawia je w pierwszoplanowej roli. Bawcie się dobrze!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze