Duel of Champions - FAQ

  • Autor: Adam Zientarski
  • Opublikowano: 13 Kwiecień 2013
  • Komentuj 8

Zagraj za darmo | Wymagania sprzętowe | Video

Temat na forum: Forum Ja, Rock! Autor: Belleos

1. Jakie pakiety kart kupować?

Pakiet Posiłków (reinforcement pack) za 12 500 golda oraz Zestaw (the Box) za 1000 pieczęci - to na początku. Jak już jesteś pewny jakiego bohatera potrzebujesz do swojej talii możesz zacząć kupować Heroic Pack za 17 500. Karty z dodatku (void rising/powstanie pustki) warto kupować gdy już mamy większość/wszystkie karty z podstawki lub chcemy pograć frakcją sanktuary.

2. Co to są pakiety Premium?

Pakiet premium różni się wyłącznie większą szansą na świecącą kartę. Świecąca karta różni się od zwykłej tylko tym że się świeci. :) Czy warto - to już sprawa każdego z osobna. Jeśli lubisz świecące karty to tak.

3. Jaka frakcja najlepsza na początek?

Wielu ludzi uważa za najlepszą na początek frakcję inferno. Moim zdaniem każda jest dobra i każdą można nauczyć się grać prędzej czy później w bardzo dobrym stopniu. Lepiej wybrać frakcję której opis odpowiada naszemu stylowi gry, lub taką która nam się podoba :) - przyjemność z gry przede wszystkim.

4. Jak układać deck?

Po pierwsze deck (talia) powinna mieć jak najmniej kart (59-62). Dlaczego? - większa szansa na dobranie dobrej karty, potrzebnej w danej chwili. Po drugie warto dobierać karty tak aby nie posiadać w decku kart za 6 surowców danego typu. Jeśli musisz w partii dodać 12 punktów do surowców ograniczasz możliwość dobierania karty w trakcie gry lub użycia umiejętności bohatera. Polecam film na YT użytkownika MKRR3 - "podstawy składania decku"

5. Utknąłem w kampanii, co robić?

Proponowałbym pogranie dueli, dozbieranie golda i zaktualizowanie talii. Prędzej czy później uda się wam przejść kampanie każdą  frakcją :) Bez nerwów - kampania nie zając - nie ucieknie.

6. Jest jakiś spis kart?

http://www.mmdoc.net/

7. Opłaca się wymieniać karty w infernal pit?

Dla golda raczej nie. Jeżeli w infernal pit jest jakaś karta, którą bardzo ale to bardzo potrzebujecie, można się pokusić o wymianę.

8. Opłaca się kupować całe talie?

Rachunek podpowiada że raczej nie. Natomiast od każdej reguły jest jednak wyjątek. W gotowych taliach jest talia Necro z championem Ariana of the severed fates, którego można zdobyć tylko na dwa sposoby - kupując talię z bohaterem lub robiąc achievementa (zbierz 5000 kart). Suma Sumarum - opłaca się dla bohaterów unikalnych, nie opłaca się dla kart.

9. Za co zdobywamy seale/pieczęci?

Za ukończenie kampanii, wbicie lvl, achievementy, za prawdziwe pieniądze.

10. Launcher się nie uruchamia, "wisi" na napisie "Aktualizacja". (by Faransis)

  • Sprawdź czy DoC jest dodane do wyjątków w zaporze ogniowej systemu (Firewall)
  • Uruchom Launcher DoC w trybie administratora (Prawy przycisk myszki>Uruchom jako administrator)
  • Sprawdź czy masz odblokowane porty w zaporze oraz w routerze. Porty do odblokowania to: 80; 443; 12888 oraz 27550. Wszystkie TCP oraz UDP
  • Usuń plik "hosts". Znajduje się tu: C:\Windows\System32\drivers\etc
  • Zaktualizuj Microsoft .NET Framework, pobierz najnowszy: http://www.microsoft...s.aspx?id=30653
  • Usuń z systemu Microsoft Internet Explorer i pobierz najnowszą wersję ze strony producenta lub w przypadku gdyby nadal pojawiał się błąd, zainstaluj starszą wersję IE.
Poradnik powstał w oparciu o streamy i filmy na yt, najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi prowadzących na nie. Jeżeli ktoś ma propozycje zmian lub dodatkowe warte dopisania pytania - śmiało, możemy wy-edytować i/lub dopisać kolejne pytanie.

Autor: Belleos

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze