Druga kampania dla Northgard już dostępna

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Grudzień 2022
  • Komentuj 0

Shiro Games (Evoland, Wartales, Dune: Spice Wars) wydaje zupełnie nową kampanię inwazyjną dla Northgardu, z zupełnie nową cywilizacją do odkrycia, zaczynając od Królestwa Neustrii. Pierwsza część tego rozszerzenia, zatytułowana “The Cross of Vidar: The Southern Kingdoms”, jest już dostępna na PC poprzez Steam za 14,99€. Druga część zostanie wydana za darmo 19 stycznia dla wszystkich posiadaczy DLC "Cross of Vidar". 

Druga kampania dla Northgard już dostępna 

"The Cross of Vidar" został opracowany z uwzględnieniem opinii społeczności i rozgrywa się po wydarzeniach z poprzedniej kampanii. Po tym, jak Rig zjednoczył za sobą wszystkie klany, musi przygotować je na Ragnarok, ale zaufanie klanów do ich króla wydaje się szybko maleć. Być może nadszedł czas, aby poszukać nowego domu i wyruszyć w podróż do południowych królestw. 

 Oprócz obcych krain do odkrycia i unikalnych postaci do spotkania, ta druga kampania inwazyjna przynosi również nowe mechaniki gry, wprowadzając najpierw nowy klan: Królestwo Neustrii. Ten oddział skupia się głównie na religii i wojsku z połączeniem cech niespotykanych dotąd w Northgardzie.

Prowadzeni przez Hildegarde, ich przywódcę wojennego, który może generować wiarę poprzez zabijanie jednostek wroga, mieszkańcy Neustrii mogą budować budynki wojskowe, aby zwiększyć zasiedlenie strefy (nowa i unikalna cecha dla Northgard), pozwalając im umieścić dowolną liczbę robotników w dostępnych budynkach, tak długo jak zasiedlenie strefy jest wystarczające.

Więcej informacji o Northgard można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze