Dragon's Dogma też dostanie anime!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 15 Lipiec 2020
  • Komentuj 0

Domyślam się, że to nie dla wszystkich z Was interesujące. Mnie jednak niezwykle ciekawi, jak bardzo sięgamy ku Azji. KPOP to teraz standard w Europie, a anime przestało być domeną weebów, weabo, czy jak to na rodzimym poletku mówią, „mangozjebów”. To w sumie trochę jak z grami, które dawniej były domeną nerdów, a teraz są częścią popkultury. Nie spodziewałem się jednak, że anime na podstawie gier staną się pewnym…standardem!

Dragon's Dogma anime, bo czemu by nie?

Anime na podstawie superbohaterów, czy postaci z gier nie są czymś wybitnym nowym. Castelvania doczekała się swojej adaptacji, Devil May Cry również. Wiemy, że w przyszłości pojawi się Cyberpunk 2077 w formie japońskiej animacji, a teraz gruchła wiadomość, że pora na Dragon's Dogma. I powiem Wam szczerze, że jestem ciekawy, co z tego wycisną.

Nie zrozumcie mnie źle, takie Dragon's Dogma: Dark Arisen to świetna produkcja, oferującą miodny system walki oraz towarzyszy, którzy faktycznie coś robią. Fabularnie jednak nie jest to produkt najwyższych lotów. Ma swój twist, ale nie na tyle, aby zaskoczył gracza, a służył jedynie za wymówkę do dalszego grania. Nie zmienia to faktu, że anime staje się faktem!

Anime o Dragon’s Dogma trafi na Netflix już niedługo, bowiem 17 września. Fabularnie wciąż niewiele wiemy. Będziemy obserwowali przygody Ethana, któremu Smok skradł serce. I nie, nie będzie to miłosna historia. Zamiast tego pełna starć z demonami oraz utraty człowieczeństwa. Nieco „dark”, nutka „exciting”, szczypta „edgy” i może będzie z tego ciekawe show.

O tym przekonamy się już niedługo, bowiem 17 września. Swoją drogą, polecacie jakieś nowe anime?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze