Dragon Age 2? A może kolejne Jade Empire?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Team deweloperski Dragon Age'a zatrudnia mnóstwo nowych ludzi, a druga część Jade Empire była już ''rozważana'', mówi podczas podcastu Mike Laidlaw z BioWare. 

Mike Laidlaw wziął udział w podcaście The 1099, w którym oprócz swojej własnej przygody z BioWare, opowiada co nieco o planach związanych z grami studia. Wszystkiego możecie posłuchać poniżej, najciekawsze kąski zaczynają się w okolicy 59 minuty:

Jeśli jednak nie macie czasu na słuchanie, to służę pomocą. Laidlaw mówi o dwóch grach BioWare: Dragon Age oraz Jade Empire. W obu przypadkach ma coś się dziać! ''Z całą pewnością mieliśmy plany na Dragon Age 2, o których nie mogę mówić, ale istniały. O Jade Empire 2 rozmawialiśmy. Z całą pewnością było rozważane. Nadal myślę, że może powstać Jade 2'' ujawnia  Laidlaw. ''W świecie, w którym 14 lat czekaliśmy na Beyond Good and Evil 2, Jade Empire 2 może się pokazać''.  

Jednak na razie drużyna, która miałaby zająć się tworzeniem JE 2 dłubie przy... Dragon Age, bo to na tym koncentruje się teraz BioWare. ''To żaden sekret, że robimy coś związanego z Dragon Age. Nie mogę powiedzieć co dokładnie, ale na pewno czymś się zajmujemy'' mówi deweloper i dodaje, że do drużyny tworzącej DA zatrudnianych jest sporo nowych ludzi. 

Niestety żadnych szczegółów nie Laidlaw nie podał, na razie możemy tylko czekać, może podczas zbliżającego się Gamescom dowiemy się czegoś więcej?

Swoją drogą BioWare ma ostatnio pełne ręce roboty - najpierw musieli skończyć Andromedę (i potem ją poprawiać) a na E3 pokazał się robiący duże wrażenie trailer Anthem. Z podcastu dowiadujemy się, że być może niedługo zobaczymy coś związanego z Dragon Age, a Jade Empire 2 nie jest wykluczone. Dadzą radę z jakością?

[źródło: soundcloud.compsu.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze