Dodatek do Metamorphosis w planach!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 30 Lipiec 2023
  • Komentuj 0

Studio Ovid Works, specjalizujące się w tworzeniu innowacyjnych gier wideo na komputery PC, konsole oraz VR, poinformowało, że pracuje nad aktualizacją do nietuzinkowej gry Metamorphosis. Ovid Works zawarło umowę wydawniczą z Untold Tales. Nowa, darmowa aktualizacja trafi do graczy w sierpniu bieżącego roku i będzie zawierać dwa nowe poziomy.

Dodatek do Metamorphosis w planach!

Metamorphosis to pierwszoosobowa gra przygodowa osadzona w surrealistycznym świecie inspirowanym twórczością Franza Kafki. Główny bohater, Gregor, ku swojemu zdziwieniu odkrywa, że jego ludzkie ciało zmieniło się w… insekta. Jednocześnie z niejasnych powodów aresztowany zostaje przyjaciel protagonisty – Józef K. Jako gracze musimy odkryć tajemnice naszej transformacji, a także zbadać przyczyny zatrzymania bliskiej nam osoby.

Gra pozwala eksplorować świat z całkiem nowej perspektywy i wykorzystywać unikalne mechaniki poruszania się, wynikające z niewielkiego ciała i przyczepnych do różnych powierzchni odnóży. Twórcy i stawiają przed graczami liczne wyzwania m.in. w postaci zagadek środowiskowych czy elementów platformowych.

Gra oryginalnie zadebiutowała na PC w sierpniu 2020 roku. Od tamtego roku gra sprzedała się w ponad 40 tysiącach egzemplarzy i tytuł może się pochwalić 84% pozytywnych recenzji na platformie Steam. Metamorphosis zostało także wydane na konsolach PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze