Do bety, gotowi, start!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Sierpień 2016
  • Komentuj 0
Otwarta beta Battlefielda I oficjalnie zapowiedziana na 31 sierpnia. Zagramy w dwa tryby rozgrywane na Pustyni Synajskiej, a gracze po raz pierwszy wypróbują trzy klasy elitarne.  Jeśli jeszcze nie zgłosiliście się do Battlefield Insider, czyli programu dzięki któremu dostęp do bety otrzymacie ciut wcześniej niż reszta graczy, macie na to czas jeszcze przez pięć najbliższych dni - deadline wyznaczono na 21 sierpnia. Jak wspomniałem wcześniej, beta rozegra się na Pustyni Synajskiej i zaoferuje nam dwa tryby rozgrywki: klasyczny Podbój, w którym zmierzą się dwie drużyny złożone z 32 graczy każda, oraz przeznaczony dla 24 żołnierzy tryb Szturm.

W roli behemota wystąpi pociąg pancerny

W roli behemota wystąpi pociąg pancerny

Wyciągając wnioski z tego co widzieliście na trailerze u góry, można spokojnie założyć, że podczas otwartej bety po raz pierwszy zobaczymy w akcji konie, a w rolę potężnego behemota wcieli się pociąg pancerny. Do tego nie zabraknie klasycznych dla Battlefielda czołgów, samolotów czy samochodów opancerzonych. Pierwszy raz dowiadujemy się także czegoś o klasach elitarnych, które będą dysponowały większymi możliwościami niż zwykły piechur. DICE na swoim blogu napisało na razie o trzech: uzbrojonym w miotacz ognia żołnierzu, który będzie siał spustoszenie podczas walki na krótkie dystanse, ciężko opancerzonym wartowniku dzierżącym ciężki karabin maszynowy, oraz łowcę czołgów, który korzystał będzie ze specjalnego karabinu przeciwpancernego. Battlefileda I kupicie na PS4, Xbox One i komputery osobiste już 21 października. Jeśli jednak nie możecie doczekać się wkroczenia na fronty I Wojny Światowej to możecie skusić się na Edycję Ochotnika, dzięki której grę odpalicie 18 października.

Beta startuje 31 sierpnia!

Beta startuje 31 sierpnia!

[źródło: battlefield.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze