Dino Galaxy Tennis w Remote Play

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Marzec 2021
  • Komentuj 0

Na łamach Ja, Rocka wielokrotnie zachwalałem Steam Remote Play. Korzystam z usługi, jak tylko mam okazję i Wam również polecam taką formę rozrywki. Oczywiście o ile Wy oraz Wasi towarzysze posiadają dobry Internet! Jeśli spełniliście ten warunek to możecie wspólnie grać w jeden tytuł bez kupowania go przez wszystkich uczestników zabawy. Trzeba liczyć się z delikatnym opóźnieniem i ewentualnymi kłopotami, aby wszystko ustawić (nie każda gra jest cudownie kompatybilna), ale warto!

Dino Galaxy Tennis i Jumping Joe  w Steam Remote Play

Vixa Games z radością ogłasza, że Dino Galaxy Tennis i Jumping Joe! będą dostępne dla graczy w ramach Steam Remote Play Together Festival od 25 marca do 29 marca 2021 r., gdzie gracze będą mogli cieszyć się nową funkcją wspólnej gry online wprowadzoną przez Steam.

Remote Play Together - umożliwia udostępnianie gier które wspierają tę funkcję, dla wielu graczy, znajomym i rodzinie za pomocą jednego kliknięcia! Korzystając z niej, jeden gracz posiada i prowadzi grę, a następnie maksymalnie czterech graczy - może szybko dołączyć do zabawy.

W Dino Galaxy Tennis możecie spróbować swoich sił w trybie fabularnym dla jednego gracza, z możliwością do 2 graczy w kampanii kooperacyjnej lub w maksymalnie 4-osobowym trybie Versus. Możecie także pobić kosmiczne rekordy razem z przyjaciółmi w zestawie zróżnicowanych wyzwań opartych na umiejętnościach! Funkcja Remote Play Together doskonale współpracuje z Dino Galaxy Tennis, więc nie musicie tego robić sami! Z przyjaciółmi i rodziną zabawa wzniesie się na nowy poziom!

Z drugiej strony możecie  pomóc Joe'mu i jego towarzyszom w ich podróży w górę przez dziki świat pełen luk, pułapek i przeszkód. Na samym początku gra ma dwa tryby - zręcznościowy i multiplayer obsługujący funkcję Steam Remote Play. Istnieją dwa dodatkowe tryby do odblokowania - wyścigi i bohater - jednak aby je odblokować musisz najpierw nabić wysokie wyniki!

Gra wspiera możliwość podłączenia 4 graczy, aby wziąć udział w akcji PvP na wspólnym ekranie! Dynamiczna rozgrywka jest niewiarygodnie trudna i tak samo wciągająca - unikanie ryczących kul armatnich, omijanie spiczastych kolców i przeskakiwanie przez bezdenne doły wymaga świetnego refleksu i niesamowitej koncentracji, a ponadto musisz być naprawdę szybki, ponieważ poziom lawy stale rośnie i nie pozwala na pomyłki!

Zespół Vixa Games przygotował specjalne wydarzenia z okazji festiwalu Steam. Sesje streamowania z Vixa Games Dev Team, prezenty dla graczy w postaci darmowych kluczy Steam do „Dino Galaxy Tennis" i „Jumping Joe!", Pytania i odpowiedzi oraz granie razem z twórcami gier!

Aby wziąć udział, gracze muszą dołączyć do serweru Discord Vixa Games - będą odbywać się tam wszystkie wydarzenia, a transmisję będzie można oglądać również na Discord jak i na stronach Sklepu Steam. Bawcie się dobrze!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze