Dekada z Geraltem od Redów

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 04 Wrzesień 2017
  • Komentuj 2

Wszyscy najważniejsi bohaterowie, posiadłość Geralta w Toussaint i podsumowanie dotychczasowych przygód Białego Wilka. W taki sposób CD Projekt Red świętuje dziesiątą rocznicę wydania gier z serii Wiedźmin.

Nie będę ukrywał, że powiadomienie o nowym filmiku na oficjalnym kanale rodzimego studia momentalnie przyspieszyło bicie mojego serca. Oczekiwałem informacji na temat Cyberpunka 77, ale słowo ''Wiedźmin'' w tytule jeszcze mocniej podsyciło moją ciekawość. Nowy dodatek, a może kolejna część serii? Niestety nadzieja jest matką głupich i boleśnie się o tym przekonałem. 

Dostaliśmy kolejne potwierdzenie, że Biały Wilk w końcu znalazł miejsce dla siebie i wcale nie zamierza go opuszczać. Ciągle zajmuje się zleceniami w formie pomocy dla swoich przyjaciół z cechu przez co... wielu fanów serii doszukuje się w filmie ukrytych przekazów na temat ewentualnego dodatku. Jakie są szanse, że te teorie doczekają się realizacji? Zerowe.

Nie ma co się smucić, ponieważ nasz ulubiony Rzeźniki dziękuje nam za wspólnie spędzony czas, przy okazji burząc czwartą ścianę w filmie. Do tego dochodzi Gwint — gra karciana wprowadzająca ogromny powiew świeżości do swojego gatunku, która już niebawem otrzyma fabularne rozszerzenie i kto wie? Może w następnym będziemy przygotowywać winnice Corvo Bianco na przyjęcie gości?

Czas na zasłużony odpoczynek...

[źródło: gamerant.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze