Deep Rock Galactic rekrutuje górników

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 06 Maj 2020
  • Komentuj 0

Czy posiadacie doświadczenie w wydobywaniu surowców z obcych planet i nie obawiacie się kosmicznych owadów? Czy wiecie, jak radzić sobie w trudnym terenie przy pomocy wiertła mechanicznego i czyścic jaskinie miotaczem ognia lub zasilanym minigunem „Lead Storm"? Czy w wolnej chwili chętnie zasiadacie ze znajomymi przy piwie? Jeśli tak, zapraszam do rekrutacji w Deep Rock Galactic, wiodącej korporacji wydobywczej w galaktyce!

Strzelanka, piwo, górnictwo oraz krasnoludy w kosmosie - Deep Rock Galactic!

Deep Rock Galactic to strzelanka FPS nastawiona na tryb kooperacji. Zadaniem graczy jest utworzenie drużyny czterech dziarskich krasnoludów, współdziałanie w grupie podczas prac górniczych i eksploracyjnych, przedzierając się przez gigantyczny system jaskiń pełnych śmiertelnie groźnych wrogów i cennych zasobów oraz stawienie czoła niezliczonym hordom potwornych obcych.

Gra od Coffee Stain Publishing i Ghost Ship Games ukazała się w programie Steam Early Access w 2018r. i od razu zdobyła serca fanów. Tytuł sprzedał się już w ponad milionie egzemplarzy i otrzymał 30 tys. recenzji, z czego około 95% wypada pozytywnie.

Pełna wersja Deep Rock Galactic ukaże się 13 maja na Steamie, na Xbox One i w Microsoft Store. Czy warto? Wygląda zachęcająco, więc czemu nie?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze