Darmowy weekend z For Honor

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

Wczoraj Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z For Honor. Przetestować grę za darmo będziecie mogli już od czwartku 10 sierpnia, a już od dzisiaj możecie ją pobrać na Uplay lub PlayStation 4.

Gracze Darmowego Weekendu mogą w pełni doświadczyć możliwości kampanii, innowacyjnego trybu multiplayer wraz z ostatnią aktualizacją oraz zawartością sezonu “Cień i Potęga”

Nowy zastrzyk reklamy do zapomnianego dość szybko FH zbiegł się w czasie z pierwszymi rozgrywkami esportowymi dla tej gry. Organizowany przez ESL pierwszy, międzynarodowy turniej odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 20, a obejrzeć go można na kanale twitch.tv/forhonorgame.

Nowy sezon ''Gorycz i Chwała" rozpocznie się 15 sierpnia. Pojawią się też dodaktowe 2 postacie, dumny Gàidheal oraz nieustraszony Gladiator, które wykupić można będzie za 15,000 jednostek stali.

Jeśli nie graliście jeszcze w For Honor to jest to doskonały moment żeby je przetestować. Dla tych, którym gra się spodoba przewidziane są promocje. Czy jednak darmowy weekend, nowy sezon i turniej wystarczą, by utrzymać graczy na dłużej? 

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze