Cyberpunk 2077 pojedzie na E3 2019

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Luty 2019
  • Komentuj 0

W czerwcu ubiegłego roku całe show na E3 zgarnęli Redzi z długo wyczekiwaną zapowiedzią Cyberpunka 2077. CD Project RED pokazało grę inną, ale fascynującą, a przede wszystkim nakręcili mocny hype, który trwa do dzisiaj.

Do tej pory wiemy już całkiem dużo, bo gra całkiem wiernie oddawać będzie oryginalne uniwersum Cyberpunka 2020, z którego twórcą, Pondsmithem, stale współpracują przy tworzeniu gry. Widzieliśmy 40 minut rozgrywki na specjalnie przygotowanym gameplay'u oraz poznaliśmy już sporo detali odnośnie samej gry, mapy czy mechaniki walki.

Teraz możemy spodziewać się wielu konkretów, a ostatecznie może nawet najważniejszej informacji, czyli daty premiery i potwierdzenia przypuszczeń o przystosowywaniu gry na next-genowe konsole. Informacje o wizycie w Los Angeles na E3 2019 podało na Twitterze CDP RED.

Jeżeli zapomnieliście już jak wygląda gra, to zostawiam Wam wspominany już gameplay, chociaż pewnie widzieliście go już tak jak reszta świata, która już odlicza do 11 czerwca i startu kolejnych targów Electronic Entertainment Expo.

[Źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze