CD PROJECT RED STORE - co w nim znajdziemy?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Maj 2019
  • Komentuj 7

Dzisiaj wystartował sklep CD Projekt Red, w którym znajdziemy mnóstwo gadżetów z Wiedźmina, Cyberpunka 2077 i Gwinta. Oferta nie jest jednak tak spektakularna jak moglibyśmy przypuszczać, ale nie od razu Rzym zbudowano. Zobaczcie co przygotowano na otwarcie sklepu!

Chociaż nie pojawiła się figurka Geralta w wannie, to ja wciąż wierzę, że pojawi się kiedyś w ofercie. Na chwilę obecną fani figurek mogą jednak złożyć preorderowe zamówienie na Geralta Ronina z piękną sówką u boku. Cała reszta asortymentu to póki co małe gadżety i koszulki, czapki czy smycze. Zobaczcie moje propozycje!

Wiedźmin - co ciekawego w sklepie Geralta?

Kubek z Ulepszoną Jaskółką Vesemira - ładnie wygląda i ma podstawko-zakrywkę. Cena? 64zł.
Koszulka z leszym - piękny motyw leśnego demona, chociaż jest ich więcej i wszystkie są piękne. Koszt koszulki z przesyłką to aż 110 zł, więc ceny nie są dla nas wcale tak atrakcyjne. 

Cyberpunk 2077 - przygotuj się na stylowe oglądanie zapowiedzi na E3!

Czapka z napisem *beep* - nie muszę chyba mówić nic więcej? Najbardziej kultowy tweet świata na czapce - klasa!
Koszulka z logo gry - media chodzą w koszulkach Cyberpunka wzbudzając zazdrość na eventach dla graczy, ale już dosyć tego dobrego. Teraz sami możemy sobie taką kupić i to jeszcze przed premierą gry!

GWINT - gadający pluszak i użytkowe gadżety

Gadający misiek Trolla sklepowego - najlepszy jest opis:
''Pluszak Sklep być może i nie sklepie beczek z kartami jak prawdziwy Troll Sklep, ale za to totalnie skle... skradnie twoje serduszko! PS. Gdy naciśniesz go w girę, to będzie gadał. ''

Użyteczne torby i worki z logo GWINTA - duże logo gry na torbie zawsze wygląda pro. 


Jak Wam się podoba asortyment sklepu? Znaleźliście coś dla siebie? A może zamówiliście przedpremierowo Geralta Ronina? Dajcie znać co myślicie o CD Projekt Red Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze