Crossout zaprasza na wydarzenie Big Chase

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Gaijin Entertainment ogłasza wprowadzenie aktualizacji „Big Chase” do postapokaliptycznej wieloosobowej gry akcji, Crossout. To największa letnia aktualizacja, a dzięki niej gracze otrzymują nową przepustkę sezonową, wyczekiwany system co-driver, powrót trybu PvE „Chase” w nowej odsłonie, a także nową mapę PvP „Peaceful Atom”.

Crossout zaprasza na wydarzenie Big Chase

Dziewiąta przepustka sezonowa skupia się na starciu pomiędzy frakcjami Syndicate i Steppenwolfs, a w ramach nagród zaoferuje nowe części z obu wspomnianych frakcji. Będzie można zdobyć ogromny moździerz szturmowy AM-5 Avalanche, moduł artylerii rakietowej RA-1 Heather z nową mechaniką volley fire, ciężki minigun Miller, moduł ochrony pasywnej Omamori, a także nowe części konstrukcyjne i przedmioty pozwalające zmienić wygląd. Sezon potrwa do 16 października.

Przebudowany system co-driver daje graczom jeszcze więcej możliwości dopracowania swojego pojazdu przed wyruszeniem na pole bitwy. Aktualizacja wprowadza ośmiu nowych towarzyszy walki, z których każdy posiada umiejętności pasywne, a także talenty, które można aktywować. Na przykład partner o imieniu Jay preferuje strzelanie do wrogów z dużej odległości, więc zmniejsza rozrzut broni i zwiększa obrażenia oraz prędkość pocisku. Inny kolega z drużyny, Phobos, lubi atakować ukradkiem, dobierając się do samotnych wrogów i podkradając się do nich od tyłu w trybie stealth.

Odświeżony rajd "Chase" powraca do Doliny. Odbywa się on na nowej mapie "Path of the Warrior", gdzie dwa wozy bojowe Steppenwolf czekają na czterech Ocalałych, którzy stanęli po stronie Syndicate. Celem graczy jest zatrzymanie i obrabowanie konwoju, zanim ucieknie on z lokacji. Obie ciężarówki są solidnie uzbrojone i nie poddadzą się łatwo. Schwytanie jednej z nich da Ocalałym tylko część cennego ładunku. Schwytanie obu doprowadzi do otrzymania pełnej nagrody.

Bitwy na nowej mapie PvP "Peaceful Atom" odbywają się wśród budynków przemysłowych, takich jak zniszczone hangary, stare szyny i zardzewiałe wozy. To dobre miejsce na zdobycie zasobów, jeśli masz czas, aby wyprzedzić najeźdźców i resztę Ocalałych.

Więcej informacji na temat aktualizacji Big Chase znajdziecie na oficjalnej stronie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze