Co dostanę w pre orderze RDR2?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Czerwiec 2018
  • Komentuj 3

Red Dead Redemption 2 pojawi się na konsolach pod koniec października i będzie jedną z najważniejszych premier tego roku. W wyniku błędu na stronach Xboxa wiemy już jakie profity czekają na tych, którzy zamówią grę w preorderze.

Jeśli jakaś gra może skłonić Was do zakupu preordera, to może to być właśnie nowy tytuł Rockstara. Większość z Was wie jak to z zamówieniami przedpremierowymi bywa - producent potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki na dokończenie gry lub sfinansowanie kampani marketingowiej i postanawia te pieniądze znaleźć w kieszeniach niecierpliwych graczy.

Akurat Rockstarowi możemy chyba zaufać, że ''kaszany'' nam nie będzie wciskać i jeśli wiecie, że Red Dead Redemption 2, niezależnie od opinii i ocen w branżowej prasie, i tak musi wylądować na Waszej konsoli, to wiemy już na jakie bonusy możecie liczyć jeśli preordera zamówicie. Informacje pochodzą ze sklepu Xboxa i, choć strona została już usunięta, to zachował się jej screen. Co dostajecie w zamian za okazanie Rockstarowi zaufania?

  • rumaka wojennego (The War Horse)
  • zestaw The Outlaw Survival Kit
  • dodatkową gotówkę do wykorzystania w trybie Story Mode
  • 500 tys. dolarów w GTA Online

Dodatkowo, jeśli RDR2 zamówicie przed 31 czerwca, to Rockstar dorzuci Wam jeszcze mapę ze skarbami jakie znajdziecie rozsiane po mapie. Niby nic specjalnego, ale może tym najbardziej niecierpliwym osłodzi to nieco czekanie. To zakończy się 26 października, kiedy Red Dead Redemption 2 trafi na Xboxa One i PS4. Nadal nie nic nie wiadomo o wersji na PC.

Kto nie czeka ten trąba!

[źródło: 10-allgamesdelta.s-ul.eu]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze