Cities Skylines: Snowfall

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 19 Luty 2016
  • Komentuj 4

Cities Skylines Snowfall

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... wrróóóććć!

Drugi oficjalny, duży, obszerny dodatek do Cities Skylines lada moment będzie dostępny - premiera Snowfall zapowiedziana jest na wieczór 18 lutego. Co znajdziemy w tym dodatku? Cóż, twórcy z Collosal Order chyba trochę zaspali i śnieżny dodatek oddają w nasze ręce na późny luty. Czy jesteście gotowi na to, by Wasze miasta pokrył śnieg, a mapy stały się w końcu bardziej realistyczne? Sanki gotowe? Łańcuchy na kołach są? No to zaczynamy! Warto wspomnieć, że część tego płatnego dodatku posiadacze podstawowej wersji Cities Skylines otrzymają za darmo - twórcy gry postanowili wydawać duże dodatki, co kilka miesięcy, ale 80% rozwoju gry pozostawić modderom. Do Cities Skylines powstało przynajmniej -naście tysięcy modów. Wszyscy posiadacze gry 18-go lutego otrzymają między innymi system pogodowy (deszcze oraz mgły), nowy system tworzenia map (możliwość tworzenia osobnych regionów klimatycznych na jednej mapie) oraz bardzo mocne poprawki interfejsu (przykładowo system zarządzania transportem miejskim). Co znajdziemy w płatnym dodatku Snowfall? Podstawową rzeczą, którą znajdziemy w Cities Skylines: Snowfall jest nowy element mechaniki - śnieg i chłód. Drogi zaczną pokrywać się białym puchem mocno utrudniając transport ludzi, towarów, odbiór śmieci czy szybkość docierania służb ratunkowych do celów. Nie będziemy stać i patrzeć! Otrzymujemy służby miejskie odpowiedzialne za odśnieżanie, posypywanie i zbieranie nadmiaru śniegu do zsypów. Do tego zamiecie śnieżne będą powodować, że budynki pokryją się śniegiem, a ludzie będą potrzebować więcej wody oraz energii do ogrzewania mieszkań. Co istotne, ogrzewanie w mieście może się... psuć!

Cities Skylines: Snowfall

Wystarczy dobra dziewczyna i żadna zima nie straszna ;)

Drugą bardzo wyczekiwaną zmianą są tramwaje - otrzymamy nowy środek lokomocji - jeżdżący po specjalnych ulicach, z torowiskiem, otrzymamy specjalne mosty tramwajowe, zatoczki pod przystanki oraz tunele. Prócz tych pojazdów Snowfall dodaje utrzymanie dróg - ich "jakość" i stopień "zużycia" wpływają na prędkość poruszania się samochodów, musimy dbać o odpowiednią ilość pojazdów remontujących drogi.

Cities Skylines: Snowfall

Chyba ktoś tu zaliczył poślizg z śnieżnym dodatkiem...

Chcecie dowiedzieć się więcej albo zobaczyć jak Snowfall wygląda z perspektywy "grania"? Materiał z Cities Skylines: Snowfall znajdziecie powyżej. Graliście już? Dajcie znać, co sądzicie o dodatku w komentarzach! Teraz wystarczy tylko poczekać tydzień-dwa, może trzy, na aktualizacje popularnych modów do Cities Skylines, by odpalić sobie dodatek Snowfall wraz z budynkami i elementami społeczności. Jest moc! :-) brodatyavatar

Brodaty

Stary wyjadacz growy, pożeracz indykowy, prezenter gier niepopularnych. Zarośnięty miłośnik kawy, prawdziwych kebabów oraz drobnych, niskich kobiet. YouTube  Facebook   Twitch   Steam

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze