''Cały ten Rock'' i rozmowa z okazji premiery

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 15 Październik 2017
  • Komentuj 3

Bardzo licznie ruszyliście do Empików na premierę ''Całego tego Rocka'', świadczy o tym choćby ilość zdjęć jakie wrzucacie na naszą Ekipę. Posłuchajcie co Rock miał do powiedzenia podczas spotkania w Warszawie.

Wygląda na to, że pomysł autorskich spotkań przypadł Wam do gustu. Mieliście już okazję spotkać Rocka w Warszawie, Katowicach i Krakowie, a już za dwa dni będzie można zobaczyć się z nim w  Empiku w Renomie we Wrocławiu. Następne i zarazem ostatnie spotkanie będzie miało miejsce 18 października w łódzkiej Rotundzie Manufaktury. W obu miejscach Rocka będziecie mogli spotkać od godziny 18:00. 

Dzięki twórcy z kanału TheNorciak na YouTubie pokazał się zapis rozmowy z warszawskiej premiery książki. Rock odpowiada tam na pytania o proces powstawania książki czy o poznawaniu się ze współautorem ''Całego tego Rocka''. Jakie pułapki czekają podczas przelewania historii swojego życia na papier? Posłuchajcie:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze