Bully wraca do szkoły

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 27 Kwiecień 2017
  • Komentuj 1

Trzeba im pokazać, kto rządzi tą budą!

Trzeba im pokazać, kto rządzi tą budą!

Powoli zmierza na nasze konsole druga część Red Dead Redemption. Już tej jesieni możemy spodziewać się premiery nowej gry Rockstara. Prawdopodobnie z tego powodu wydawca Take-Two, który posiada prawa do marki, anulował (o czym pisałam TUTAJ) głośnego moda do GTA V, który miał przenieść do gry mapy z RDR i zawartość dodatkową. Nikt nie chce odwracać uwagi fanów od owoców swojej pracy. Jednak RDR 2 to nie jedyna produkcja nad jaką pracuje obecnie studio Rockstar. Na GTA Forum pojawiła się informacja od admina Yan2295, że trwają prace nad kolejną odsłoną Bully. Fani na forum są jednak sceptyczni, i chociaż mają nadzieję, że pogłoski okażą się prawdziwe, to nie brakuje słów zwątpienia i ''uwierzę, jak zobaczę''. Nie bez powodu jednak 4 lata temu Take-Two odnowiło sobie prawa do tytułu. Dodatkowo kompozytor Shawn Lee już w 2009 roku pracował podobno nad ścieżką dźwiękową do Bully 2. Możliwe więc, że wstrzymane na kilka lat pracę teraz zostały odnowione.
Gra znana też pod nazwą Canis Canem Edit, to gra akcji, pozwalająca nam wcielić się w rolę młodego buntownika uczęszczającego do Bullworth Academy. W tej placówce nie tylko możemy łamać wszelkie zasady, ale także zdobywać uznanie towarzyszy niedoli, lub dołączyć do gangu i siać terror wśród pedagogów oraz innych uczniów. Bully początkowo wydano na PS 2, jednak doczekało się nie tylko wersji PC ale i mobilnej na iOS i Androida. Ile poczekamy na kolejną odsłonę? Tego nie wiadomo. [Źródła: gry-online.pl, wwg.com, ign.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze