Budowanie mostów w Poly Bridge 3

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Dry Cactus ma przyjemność ogłosić Poly Bridge 3, najnowszy dodatek do ich serii Poly Bridge, która sprzedała się już w ponad sześciu milionach egzemplarzy na całym świecie. Poly Bridge 3 zostanie wydany 30 maja dla Windows, Mac i Linux poprzez Steam.

Budujemy kolejne mosty w Poly Bridge 3

Poly Bridge 3 to trzecia odsłona serii symulacyjnej, która zdobyła miliony graczy na całym świecie i będzie bazować na sukcesie swoich poprzedników. Nowa wersja będzie zawierać bardziej wciągające, wymagające i polerowane doświadczenie niż kiedykolwiek wcześniej, jednocześnie oferując graczom możliwość projektowania i budowania wszelkiego rodzaju mostów. Zacznij od prostych, drewnianych kładek, a następnie przejdź do skomplikowanych mostów wiszących, rozciągających się na ogromne odległości.

Tytuł zawiera również tryb sandboksowy, który pozwala graczom eksperymentować z różnymi projektami mostów, materiałami i konfiguracjami, nie martwiąc się o ograniczenia budżetowe czy czasowe. Gra zawiera również nowy tryb kampanii z ponad 100 poziomami, z których każdy ma swoje unikalne wyzwania i cele. Tryb kampanii oferuje graczom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w coraz trudniejszych scenariuszach, od małych strumieni do głębokich kanionów i szalejących rzek.

Dodatkowo, wsparcie warsztatowe pozwoli na tworzenie poziomów społecznościowych, które będą stanowić wyzwanie wraz z innowacyjnym rozszerzeniem Twitch, które pozwoli twórcom treści budować wraz z ich społecznościami. Aby uczcić to ogłoszenie, Dry Cactus oferuje również dwie pierwsze gry z tej serii w cenie obniżonej o 90% przez ograniczony czas. Udaj się na Steam, aby zdobyć pakiet!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze