Brewpub Simulator pozwoli uwarzyć piwo

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Sierpień 2022
  • Komentuj 0

Wydawca Movie Games oraz twórcy ze studia Star Drifters podeszli do niedawnego święta piwa bardzo poważnie, zapowiadając zupełnie nową grę o tematyce browarniczej. Brewpub Simulator trafi na PC i pozwoli graczom warzyć i sprzedawać piwa kraftowe.

Brewpub Simulator pozwoli uwarzyć piwo!

Rzuć pracę i otwórz swój własny pub! Warz lagery, stouty i IPY oraz obsłuż klientów w swoim prywatnym browarze! Zadbaj o wygląd miejsca, stwórz nowe marki piwa i poprowadź najlepszą knajpę w mieście. Brewpub Simulator nie tylko ceni sobie kreatywność i pasję graczy, ale i realizm sztuki piwowarskiej - stąd bogaty system ekonomiczny, na którym oparty będzie rozwój pubu.

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o zostaniu piwowarem i otworzeniu własnego lokalu - teraz jest okazja, by to marzenie spełnić! Tchnij w odziedziczoną po dziadku warzelnię nowego ducha, stwórz niepowtarzalną aranżację wnętrza, przytulny kącik przy barze, a także wymyśl niepowtarzalne przepisy i odkryj zupełnie nowe sposoby warzenia piwa.

W latach 60. Twój dziadek miał podobne marzenie - otworzył mały browar, a serwowane tam trunki przyciągały tłumy mieszkańców. Biznes kwitł do czasu - wielkie kompanie zdominowały rynek, a dziadek zmuszony był zamknąć swoją firmę. Teraz od Ciebie zależy przywrócenie temu miejscu jego dawnej świetności. Dla rodzinnego browaru czas zatrzymał się dawno temu - styl vintage co prawda nie wyszedł z mody, ale zarówno wyposażeniu, jak i metodom warzenia z pewnością przyda się modernizacja. Nie bój się też eksperymentować - odważne próby mogą zaowocować nowymi przepisami i sprzętem.

Stwórz miejsce, jakiego to miasto jeszcze nie widziało! Przyciągnij starych oraz nowych klientów i zaproś mecenasów na degustację nowych smaków, żeby otrzymać fundusze i podnieść swoją reputację. Zostań mistrzem sztuki piwowarskiej, upewnij się, że kegi są zawsze pełne i śmiało rozwijaj biznes!

Brewpub Simulator trafi na PC w 2023 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze