Boski zwiastun Aladyna!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Ostatni teaser Aladyna wywołał małe zamieszanie postacią Dżina granego przez Willa Smitha. Dzisiaj już wiem, że nie mamy czego sie obawiać. Zwiastun prezentuje nie tylko Dżina w trybie incognito, ale również fragment odświeżonego utworu '' A Whole New World'', który brzmi chyba jeszcze lepiej niż oryginał z 1992 roku.

Jest zabawnie, jest estetycznie i bardzo uczuciowo, jak przystało na dobrą Disneyowską produkcję. Po tym trailerze kompletnie nie boje się o nowego Aladdina.

Najbardziej jednak zachwyca scenografia i piękne ujęcia. Kolorowe, żywe, różnorodne i zadbane do najmniejszego szczegółu. Bohaterowie filmu też prezentują się świetnie, a Will Smith... No cóż. Jest Willem Smithem, rewelacyjnym jak zawsze. :)

Czyż Jasmina nie jest najpiękniejsza księżniczką Disneya!? Widzimy się w kinach już 24 maja!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze