Book of Demons

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Marzec 2017
  • Komentuj 2
Book of Demons to gra oparta na kartach, która w humorystyczny sposób przedstawia historię z pierwszej części Diablo. Jest to nietypowy hack & slash, gdzie samemu zdecydujesz o długości swoich przygód. Gra jest pierwszą odsłoną w cyklu Return 2 Games, której ideą jest przedstawienie na nowo produkcji ze ''starych dobry czasów'', złotej ery PC. Grę stworzyło polskie studio Thing Trunk.

''Kartonowy Tank'' nabiera nowego znaczenia!

''Kartonowy Tank'' nabiera nowego znaczenia!

Rivid właśnie ukończył pierwsze zmagania z Book of Demons. Na jego kanale YouTube możecie znaleźć serię filmów na temat tej gry. Warto wspomnieć, że po pierwszym jej przejściu, odblokujesz 4 poziomy trudności oraz możliwość użycia Złotych Kluczy, dzięki którym możesz się zmierzyć ponownie z bossami w grze. Warto dodać, że po 343 ocenach na Steamie, gra ma same pozytywne opinie. Rzadko się zdarza, żeby 93% przepytanych ludzi było z czegoś zadowolonych, a tak jest w przypadku Book of Demons! Wpadajcie na całą playliste Rivida TUTAJ.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze