Battlefield 2142 powrócił

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Wrzesień 2016
  • Komentuj 2

Na fanów zawsze można liczyć!

Na fanów zawsze można liczyć!

Okej, jasne - teraz to pierwszowojenny Battlefield jest na topie, jeszcze dziś DICE pokaże trailer kampanii dla pojedynczego gracza. Nie przeszkodziło to jednak fanom na przywrócenie do życia Battlefielda 2142. Pograć możecie za darmo! Kiedy w styczniu pytałem Was gdzie powinien zostać ulokowany następny Battlefield to tylko 13% z Was wskazało, że najlepszą opcją byłoby przeniesienie go do przyszłości. Dziś jesteśmy już bogatsi o betę Battlefielda I, który jak dobrze wiecie rozegra się w czasach I Wojny Światowej. Przyszłość, jak by się wydawało, została odsunięta na dalszy plan. Kiedy w 2014 roku EA na dobre zamknęła usługę Gamespy, wśród około 50 gier pozbawionych wsparcia znalazł się także futurystyczny BF. To miał być koniec wspólnego grania w 2142. Fani jednak nie zawiedli i postanowili przywrócić grę do życia.
Wszystko dzięki projektowi Revive każdy może już za kilka chwil wskoczyć do Battlefielda 2142 i wraz z 63 innymi graczami zmierzyć się na polu bitwy. Wystarczy kliknąć tutaj i już zostaniecie przeniesieni na stronę projektu gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne pliki do pobrania. PCGamesN donosi, że w weekendy gra gromadzi nawet około 1000 graczy online, także problemów ze znalezieniem chętnych do gry być nie powinno. Wskazuje to także na jedną sprawę: skoro serwery fanowskiego Battlefielda działają tak długo to chyba EA nie ma większych problemów z tym, że ktoś wskrzesił ich grę. A jeśli o Battlefieldach mówimy to nie możecie przegapić dzisiejszego pokazu kampanii dla pojedynczego gracza w ''jedynce''. Wczoraj na oficjalnym koncie Battlefielda na Twitterze pokazano króciutki przedsmak tego co dziś ujawni DICE:
[źródło: PCGamesN.com, bl2142.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze