Batman vs The Terminator

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Marzec 2014
  • Komentuj 1
Kto z nas nie chciałby zobaczyć takiego pojedynku? Postacie z zupełnie innych światów staną naprzeciwko siebie w walce o przetrwanie ludzkości. Dzięki rysownikowi Mitchellowi Hammonowi taka akcja stała się możliwa! Powstaje wiele komiksowych kooperacji, w których możemy zobaczyć Człowieka Nietoperza we współpracy z wieloma innymi bohaterami komiksowymi. Teraz jednak przed Bruce'm Waynem staje dużo trudniejsze zadanie. Mamy rok 2029, a wojna ze SkyNetem trwa.

BatmanVsTheTerminatorBanner-640x350

Maszyny decydują się wysłać do Gotham cyborga-zabójcę który miałby pozbyć się Batmana raz na zawsze. Nie będzie to takie proste, w swojej komiksowej karierze Batman wielokrotnie stawał naprzeciw różnym szaleńcom, obcym, a nawet Predatorowi. Jednak jeszcze nigdy dwie zupełnie nie związane ze sobą historię połączą się w jedno. Batman jeszcze nigdy nie miał okazji walczyć z takimi cyborgami. Aż do teraz. BatmanVsTheTerminatorBanner-640x350_Fotor_Collage

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze