Ash nie będzie już bohaterem Pokemon!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Grudzień 2022
  • Komentuj 0

Grupa Pokémon Company zapowiedziała nowy serial animowany Pokémon, który będzie miał nigdy wcześniej niespotykaną fabułę i postacie — w tym podwójnych bohaterów o imieniu Liko i Roy w japońskiej wersji serialu — wyruszających w pełne akcji przygody w świecie Pokémon.

Ash nie będzie już bohaterem Pokemon!

Nowa animowana seria będzie miała premierę w 2023 roku i zawierać ma pierwszego partnera Paldea, Pokémona Sprigatito, Fuecoco i Quaxly z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, a także legendarnego Pokémona Rayquaza w wariancie Shiny. Fani mogą się spodziewać się odkrywania tajemnic świata Pokémon — od ekscytujących bitew trenerów po zabawne spotkania z Pokémonami.

Nadchodząca historia zadebiutuje po bieżącym sezonie animacji Pokémon „Pokémon Ultimate Journeys: The Series”, w której Ash Ketchum i jego Pikachu wygrywają turniej Masters Eight w Pokémon World Coronation Series.

Po historycznym zwycięstwie Asha jako Mistrza Świata Pokémon — zwieńczeniu jego przygód obejmujących 25 sezonów — fani mogą przypomnieć sobie jego historyczną podróż w kolekcji specjalnych odcinków kończących „Pokémon Ultimate Journeys: The Series”. W tych odcinkach pojawią się ulubione przez fanów Pokémony i postacie, w tym Misty i Brock dając wgląd w to, co może przynieść przyszłość najsilniejszemu trenerowi na świecie w ostatnim rozdziale Asha i jego Pikachu.

Zmiana protagonisty serii to spora informacja, przy czym nie wiemy, jaką role będzie pełnił Ash. Być może stanie się głównym antagonistą serii oraz ostatnim przeciwnikiem dla nowych herosów? Tego nie wiadomo, dlatego warto śledzić przygody Liko i Roy, aby zobaczyć, gdzie ich ta podróż zawiedzie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze