Anthem dostanie betę

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Październik 2017
  • Komentuj 14

Co prawda do premiery Anthem jeszcze trochę, mowa o 2018 roku, ale BioWare już teraz wie, że zorganizuje beta testy.

Anthem to zdecydowanie jedna z ciekawszych, jeśli nie najciekawsza, z gier pokazanych podczas tegorocznego E3. O produkcji wiemy tyle, że będziemy mieć do czynienia z sci-fiowym RPGiem z elementami MMO. Fabuła skupiać się będzie wokół konfliktu ludzkości z kosmicznymi potworami, a gracz wcieli się w jednego z obrońców naszej rasy.

Pokaz na E3 sprawił, że szczęki nam opadły, gra wygląda naprawdę niesamowicie. Anthem zapowiada się na godnego rywala dla cieszącego dobrymi ocenami Destiny 2. Zobaczcie sami:

Z BioWare był jednak ostatnio mały kłopot o nazwie ''Mass Effect Andromeda''. Gra swego czasu zdominowała internetowe memy, w których gracze nabijali się choćby z animacji twarzy bohaterów gry czy sposobu w jaki się poruszali. 

Co było winne takiemu stanowi rzeczy? Zdaniem wielu graczy chodziło o brak beta testów, które choć były w planach to ostatecznie ich nie przeprowadzono. Na szczęście z Anthem BioWare takiego błędu chce uniknąć i betę zorganizuje. Na Twitterze mówił o tym Jonathan Warner Z BioWare:

Zapytany o jakieś dokładniejsze informacje, czy będziemy mieli do czynienia z osobną, pełonprawną betą czy na razie mowa jest jedynie o kilkugodzinnym trialu w ramach EA Access, nabiera wody w usta. Jego zdaniem do premiery zostało jeszcze sporo czasu i jest za szybko by mówić i jakichkolwiek szczegółach.

Ale beta będzie, pytanie brzmi: kiedy? Najpewniej gdzieś w okolicach jesieni 2018, o ile oczywiście BioWare się wyrobi.

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze