Anime pilnie poszukiwane!

Uszanowanko! Czasy się zmieniają i jak kiedyś bycie graczem kojarzone było z trollem siedzącym pod mostem, tak teraz „wszyscy grają”. To samo dotyczy również fanów anime oraz mangi, gdzie dawniej krzywo się patrzyło na widzów „chińskich bajek”, a dzisiaj „każdy ogląda”. Dlatego wykorzystując tę chwilową nutkę tolerancji, chciałbym poprosić Was o polecenie kilku tytułów. Już wyjaśniam o co chodzi.

Anime pilnie poszukiwane!

Przybywam do Was z prośbą o polecajki. Okazjonalnie na łamach Ja, Rocka będę przychodził z garścią swoich polecajek, bazowanych głównie na obecnym lub poprzednim sezonie. Nie będą to wiekopomne produkcje, tylko te, które ostatnio przyciągnęły moją uwagę. Dam zatem coś od siebie, a co z tym zrobicie to już zależy od Was. Pewnie większość serii już widzieliście, a może kogoś czymś zainteresuje? Nie ma to znaczenia, wychodzę bowiem z założenia, że dobrem należy się dzielić.

Tego samego jednak oczekuję również od Was! Dlatego jeśli macie jakieś tytuły, które chcecie polecić, piszcie w komentarzach. Nie chodzi tutaj o prawdziwe klasyki czy kultowe dzieła, bowiem na nie przyjdzie jeszcze pora. W tym przypadku mówię raczej o nowych seriach, które są warte uwagi. Jeśli inicjatywa przyjmie się ciepło, wtedy zobaczymy co z nią zrobimy dalej.

Zaczniemy skromnie, ale najważniejszy jest przecież pierwszy krok! Więc moja polecajka na teraz to:

  • 86 (naprawdę ciekawe spojrzenie na wojnę)
  • Ousama Ranking (wzruszający shounen, uroniłem łezkę lub dwie)
  • Spy x Family (Pan i Pani Smith z paranormalnym dzieckiem, jest moc)
  • Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic (zwariowana komedia, której poziom nie spada)
  • Drifters (pełnokrwiste isekai w stylu Hellsinga)

Jeśli preferujecie dłuższe opisy, chociażby na kilka zdań (bez elaboratów) to również dajcie znać. Cała seria ma być tworzona we współpracy z Wami, dlatego liczę na pomoc! No i życzę udanego oglądania – niezależnie od tego, na co się zdecydujecie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze