Buki News - Wrzesień 2017 #2

  • Autor: Buki
  • Opublikowano: 18 Wrzesień 2017
  • Komentuj 0

W tym tygodniu płyną do nas dobre wiadomości dla fanów fastfoodów i pokemonów. Nieco gorzej ma się Nintendo, które przegrało proces o naruszenie patentów firmy iLife Technologies. Jedziemy!

Amerykańscy fani smoczych kul ubzdurali sobie, że grupowe udawanie krzyku Goku na środku miasta jest dobrym pomysłem i z ochotą zdzierali sobie gardła. Nie trzeba było długo czekać aby pomysł ten podchwycili Polacy, ale mam nadzieję, że cała inicjatywa zakończyła się na facebookowym wydarzeniu.

Pokemony zawitały do zestawów Happy Meal w polskich restauracjach McDonalds. Zabawki dostępne są do wyczerpania zapasów, więc fani tych stworków wiecie co z nimi zrobić.

Pokemony na pewno pomogą sprzedać nieco więcej kanapek, ale chyba już nic nie uratuje płyt DVD i Bluray - ich sprzedaż w Japonii ciągle spada.

Z ciekawych dla graczy informacji: Capcom potwierdził, że wyda remastera HD gry Okami na PS4, Xbox One i PC. Tytuł pojawi się w cyfrowej sprzedaży już 12 grudnia. Powodów do zadowolenia nie ma za Nintendo, bo Sąd w Dallas uznał, że producent musi zapłacić firmie iLife Technologies 10 mln zadośćuczynienia za wykorzystanie patentów iLife przy budowie czujników ruchowych Wii i Wii UU. Wszystkich szczegółów dowiecie się z mojego materiału, zapraszam:

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze