Among Us niedługo na konsolach

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Październik 2021
  • Komentuj 0

Among Us to zeszłoroczny hit, który pojawił się znikąd. No dobra, nie znikąd, bowiem dwa lata przesiedział na Steamie, zanim go odkryto. A jak już to zrobiono, to Internet eksplodował i „wszyscy” byli SUS. Mija rok od tej eksplozji, a Among Us pojawiło się na większości urządzeń, otrzymało kilka nowości, ale tempo rozwoju gry było zbyt wolne, aby utrzymać tłumy. Może debiut na konsolach przypomni graczom o tym tytule?

Among Us już niedługo pojawi się na konsolach

To nie tak, że nikt nie gra w Among Us, abyście nie zrozumieli mnie źle. Zwyczajnie spadek zainteresowania widoczny jest gołym okiem i twórcy z Innersloth nie mają na to aż takiego wpływu. W końcu nagła popularność ich produkcji wzięła wszystkich z zaskoczenia, a już zwłaszcza samych deweloperów. Teraz aktywnie pracują nad nowościami, jak dodatkowe role w meczu, czy mapy.

Dlatego informacja o tym, że Among Us niedługo zawita na konsolach może być wymówką, aby ponownie pograć. Debiut gry na Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5 będzie miał miejsce 14 grudnia. Już potwierdzono, że Among Us będzie wspierał cross-play i cross-progression na wszystkich urządzeniach, więc niezależnie od platformy, zagramy razem.

Warto dodać również, że Among Us będzie częścią Xbox Game Pass, a gracze PlayStation otrzymają bonus w postaci paczki Ratchet & Clank – ten pierwszy będzie skórką, a drugi towarzyszem. Całkiem SUS, co nie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze