Alita Battle Angel - trailer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Lipiec 2018
  • Komentuj 4

Po średnim sukcesie Ghost in The Shell przyszedł czas na kolejną produkcję inspirowaną twórczością japończyków. Tym razem w wersji hollywoodzkiej zobaczymy adaptację Gunnm z 1990 roku.

Manga Yukito Kishiro została wyreżyserowana przez Roberta Rodrigueza (Sin City), a za scenariusz odpowiadał James Cameron (Avatar), który w pierwotnym zamyśle miał zająć się reżyserią. 

Jak większość filmów Camerona, Alita długo każe na siebię poczekać. Opóźniona premiera filmu odbędzie się (póki co) 21 grudnia. Chociaż już od jakiegoś czasu film uchodziz a jeden z najmocniej wyczekiwanych, to na długo słuch o produkcji zaginął. Teraz w końcu możemy czekać na oficjalne materiały reklamowe.

W rolę Ality wcieli się Rose Salazar, znana większości z roli Brendy w ostatnich częściach Więźnia Labiryntu. W filmie pojawi się również Mahershala Ali (House of Cards) oraz Christoph Waltz (Django, Bękart Wojny).

Mroczne, cyberpunkowe widowisko idealnie wpasuje się w okres oczekiwania na Cyberpunka 2077.

[Źródła: facebook.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze