Agony opóźnione

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Marzec 2018
  • Komentuj 1

Piekielne oczekiwanie jeszcze się nie skończyło. Agony nie trafi do nas 30 marca, jak to było wcześniej zapowiedziane. Twórcy przepraszają i proszą fanów i cierpliwość.

Już wiemy, gdzie trafiły wszystkie te mleczaki! :D

Agony to polski survival horror, w którym dane nam będzie uciekać z piekła. Już na zeszłorocznym PGA prezentowało się smakowicie, a twórcy z PlayWay chętnie o grze opowiadali. Wszystko wydawało się zmierzać ku końcowi, a tu nagle 10 dni przed premierą opóźnienie. Czemu tak się stało?

Wraz z wydaniem Agony na PS4, PC i Xbox stoimy przed ostatnimi krokami, aby każdy gracz – bez względu na to, na jakiej platformie gra – doświadczył możliwie najlepszego.

Pod updatem na Kickstarterze pojawiły się również komentarze od twórców (kilka minut temu), które zapewniają o pozytywnym przejściu oceny wieku. Tak jak zakładano w niektórych regionach gra będzie przeznaczona dla osób +16, w niektórych +18, jednak nie pojawi się żadna cenzura, a na swojej drodze dalej będziemy mogli spotkać ''ciekawe osoby, które -przykładowo- budują ściany''. Dalej mamy spodziewać się obiecanych nagości i przemocy. Wiemy za to, jakie języki będą wspierane w grze. Oprócz chińskich napisów pojawią się:

- Angielski
- Francuski 
- Włoski 
- Niemiecki 
- Hiszpański
- Rosyjski 
- Polski 
- Turecki
- Portugalski

Poczekamy jeszcze trochę, ale nie za długo, bo nas piekło pochłonie!

[Źródło: kickstarter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze