Achilles: Legends Untold z dużą aktualizacją

Toruńskie studio Dark Point Games z dumą ogłasza premierę aktualizacji do swojej pierwszej gry Achilles: Legends Untold. Twórcy skupili się na wprowadzeniu do swojej dynamicznej gry RPG, utrzymanej w mitologicznych klimatach, nowej zawartości oraz usprawnianiu dotychczasowej rozgrywki. Wersja oznaczona jako 0.3.0 obejmuje m.in. ulepszenie systemu GAIA (Group AI Action), wprowadzenie nowych przeciwników, lokacji oraz systemu craftingu.

Achilles: Legends Untold z dużą aktualizacją

Aktualizacja 0.3.0 do gry Achilles: Legends Untold oferuje graczom wiele nowych i ulepszonych funkcji, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę. Wśród nowości znajdziemy udoskonalenie systemu GAIA. Group AI Action umożliwia sztucznej inteligencji współpracę na nowe i zaskakujące sposoby. Wyjątkowość tego autorskiego rozwiązania polega na jego spontanicznym działaniu. Przeciwnicy dynamicznie oceniają sytuację i podejmują decyzję o wejściu we wspólną akcję lub wykorzystaniu otoczenia na swoją korzyść.

Dodatkowo w grze pojawił się system craftingu pozwalający na tworzenie w biegu nowych przedmiotów, zniszczalne obiekty, z których można otrzymać zasoby oraz nowe przedmioty do miotania – rzutki i miny. Gracze mogą teraz stawić czoła nowym przeciwnikom, takim jak ogromne pająki, zabójcze rośliny i tajemniczy Lajstrygonowie. W grze pojawiają się również dwa nowe, gotowe do eksploracji dungeony.

Gracze mają również możliwość zmiany przycisków sterowania na padzie i skorzystania z dwóch gotowych do użytku schematów. Technologie FSR i DLSS znacznie zwiększą wydajność gry, a nowe elementy drzewka umiejętności i możliwość używania wielu przedmiotów tego samego rodzaju jednocześnie, to tylko niektóre z wielu dodatków i ulepszeń wprowadzonych w tej aktualizacji. Gracze powinni zauważyć znaczną poprawę wydajności, dzięki czemu mogą cieszyć się jeszcze bardziej wciągającą i płynną rozgrywką.

Achilles: Legends Untold jest dostępny na platformie Steam (teraz w promocji -30%) oraz w Epic Games Store za 71,99 PLN.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze