65. rocznica Smerfów i dwie gry na Switcha

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Październik 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, jeden z największych wydawców i twórców gier na Nintendo Switch, ogłosił datę wydania dwóch edukacyjnych projektów. The Smurfs: Learn and Play pojawi się na konsoli Nintendo Switch już 17 listopada, a The Smurfs: Colorful Stories 8 grudnia. Gry mają swoje miejsce w kolorowym i dobrze znanym świecie Smerfów.

65. rocznica Smerfów i dwie gry na Switcha

Obie gry są pełne zabawy i różnych aktywności dla dzieci i ich rodziców, a barwny, fantastyczny świat zachęca do nauki nawet tych, którzy jeszcze nie znają Smerfów. Pierwsza gra The Smurfs: Learn and Play pomaga dziecku poznać litery, cyfry i trenuje spostrzegawczość, tymczasem The Smurfs: Colorful Stories koncentruje się na kreatywności.

The Smurfs: Learn and Play wprowadza gracza do wioski Smerfów oraz otaczającego ją lasu. Głównym zadaniem będzie znalezienie specyficznych obiektów w scenerii. Tutaj są także gry, które pomagają w nauce podstaw – poznawanie liter, czytanie zegara oraz dopasowywanie Smerfów do ich cieni.

The Smurfs: Colorful Stories jest kolorowanką-przygodą, gdzie jest wiele kategorii obrazków do pomalowania, wszystkie związane ze Smerfami. Dostępne są różne przybory, które pozwalają na realistyczne malowanie w i poza liniami. Oprócz kolorowanki jest także możliwość rysowania i malowania na pustej kartce, gdzie wszystkie pędzle i kolory są dostępne.

The Smurfs: Learn and Play pojawi się na Nintendo Switch 17 listopada, a The Smurfs: Colorful Stories będzie dostępne na konsoli 8 grudnia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze