#30DaysToPRO czyli jak zostać profesjonalistą

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Lipiec 2015
  • Komentuj 6

Stream #30DaysToPRO

Wielu z Was marzy by móc dostąpić zaszczytu i reprezentować nasz kraj na wielkiej międzynarodowej imprezie. Sami wiecie co się z tym wiąże: szalejąca hala, piszczące dziewczyny, szybkie samochody i wreszcie satysfakcja płynąca z rodzaju wykonywanej pracy.   Przed taką szansą stanęli właśnie uczestnicy #30DaysToPRO w składzie: Emz0, Domin1Q, Dragonheart, Cursed Child oraz dowodzący akcją Ziemniak. Panowie w większości poznali się dzięki internetowi i oczywiście Counter-Strike'owi. Teraz ta niepozorna piątka zamyka się w domu na 30 dni, czy uda im się w tym czasie stworzyć sprawnie działającą drużynę zdolną zagrozić profesjonalistom?
Pomóc w realizacji celów ma Kamil ''HopE'' Tarka, który w swojej zawodowej karierze opiekował się między innymi Voodoo Gaming czy Universal Soldiers. To właśnie on odpowiadał będzie za reżim treningowy, bo jeśli myślicie, że nasza piątka pojechała tam na wakacje to się grubo mylicie. 740649_578700405489277_960141582_o''Wszystkie zajęcia teoretyczno-taktyczne przygotowywał będę osobiście. Zawierać one będą informacje z zakresu: Przygotowania indywidualnego, komunikacji, podstawowych oraz zaawansowanych elementów taktyki gry, poruszania się po mapie indywidualnie jak i w grupie, podejmowania decyzji, prowadzenia gry, pracy w grupie oraz podstawy psychologii drużynowych sportów elektronicznych.'' pisze HopE. Pierwszym zadaniem trenera będzie zapoznanie się z grą naszych bohaterów. Wtedy podjęte zostaną najważniejsze decyzje: kto zagra na jakiej pozycji i jaki styl obierze cała drużyna. Ćwiczonych będzie wiele wariantów, a przed zawodnikami postawione zostaną różnego rodzaju zadania - zdobywanie i odbijanie bombsite'a, odpowiednie ustawiania się na mapie i współpraca w drużynie. Oczywiście sam trening ''na sucho'' jest ważny, ale nic tak nie weryfikuje poziomu umiejętności jak zmierzenie się z prawdziwymi przeciwnikami. Właśnie dlatego uczestnicy #30DaysToPRO będą brali także udział w oficjalnych meczach oraz w ligach Counter Strike. counter_strike_go_1 Jednak nie tylko główni bohaterowie skorzystają z możliwości profesjonalnego treningu, bo także Ci którzy śledzić będą poczynania grupy na streamach i YouTube będą mieli okazję się nieco podszkolić. To właśnie tam dowiecie się jak skonfigurować swój komputer pod CS'a, jak ustawiać myszki, która rozdzielczość najlepiej działa przy jakim celowniku i jak prawidłowo posługiwać się różnymi typami granatów. Inicjatywa #30DaysToPRO ma spełnić jeszcze jedno zadanie: pokazanie jak wygląda życie profesjonalnego e-sportowca. Mit, że jest to człowiek spędzający przed komputerem 24 godziny możemy włożyć między bajki. Aby myśleć o osiągnięciu czegoś w tym świecie równie ważne jest dbanie o swoją kondycję fizyczną. Dlatego panowie, choć tytanami ''kokszenia'' się nie wydają, będą w swoim rozwoju wykorzystywali także trening siłowy. Obejmuje to odwiedzanie siłowni, bieganie czy fitness. Wszystko to ma pomóc w osiągnięciu głównego celu: dorównania profesjonalistom. ^6708854F2761C0664469B929187BD9AE735A783A5BD9B426ED^pimgpsh_fullsize_distr Po wszelkie najnowsze informacje możecie się udać na facebookowy profil akcji oraz oczywiście na kanał YouTube Ziemniaka, gdzie na bieżąco publikowane będą filmy z życia drużyny #30DaysToPRO. Czy taki, dość ambitny, plan ma szansę powodzenia? Jak widzicie dołożono wszelkich starań by z naszych uczestników stworzyć prawdziwą maszynkę do wygrywania turniejów. Cały Jarock.pl trzyma za chłopaków kciuki!

Stream #30DaysToPRO

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze