2017 rokiem Scropio?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Styczeń 2017
  • Komentuj 2
Dokładnej daty premiery Xboxa Scorpio jeszcze nie znamy, ale konsola ma trafić do sprzedaży w tym roku. Szefostwo Microsoftu już zaczyna powolne przygotowania. Jeśli idzie o 2017 rok to nowej konsoli Microsoftu wyrósł marketingowy rywal w postaci Nintendo Switch. Choć obie maszyny opierają się na zupełnie innej koncepcji, Xbox to typowe zwierze salonowe, a Switcha  będzie można zabrać ze sobą niemal wszędzie, to Microsoftowi bardzo zależy, żeby wygrać tą ''wojnę premier''. Już wczoraj, choć data wejścia przez Scorpio na rynek nadal nie jest znana, na Twitterze szefostwa Microsoftu rozpoczęła się reklamowa kanonada. Szef marketingu giganta z Redmond pyta nas czy jesteśmy gotowi na ich ''bestię'':
W bardzo podobnym stylu wypowiada się opiekujący się społecznością Microsoftu Josh Stein. Jego pierwszy wpis mieliście już okazję zobaczyć u góry, a po drugim można poznać, że MS wiąże spore nadzieje z nową konsolą, która jakoby ma być ''najpotężniejszą konsolą w dziejach'':
Po takich wpisach fani zasypali ich pytaniami dotyczącymi Scorpio. Na pierwszy plan przebijają się te, w których pytają o to kiedy konsola będzie dostępna w sprzedaży. Niestety, żaden z twittujących nie zdecydował się na ujawnienie tego ważnego dla konsolowców dnia. Pewnie dlatego, że sami jeszcze dokładnej daty nie znają:
Phil Spencer, szef Xboxa, twierdzi, że najcięższe działa firma wytoczy dopiero kiedy będą gotowi z listą gier dostępną na podrasowaną maszynę.
Kiedy zagramy na Scropio? Oficjalna strona Microsoftu mówi o 'Świętach 2017''. Zakładam, że chodzi o Święta Bożego Narodzenia, także trochę czekania jeszcze przed nami.

Byle do Świąt!

Byle do Świąt!

[źródło: twitter-1, twitter-2, twitter-3,xbox.com ]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze