20 minut z Life is Strange 2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Sierpień 2018
  • Komentuj 4

Life is Strange wychodzi już za miesiąc. Długo czekaliśmy na to, by poznać historię, chociaż Dontnod udostępniło wspaniałe demo gry The Awesome Adventures of Captain Spirit. Poznaliśmy co prawda ciężkie życie chłopca w rodzinie z problemem alkoholowym, jednak to na końcu kryła się prawdziwa tajemnica. Dwaj chłopcy znani już z zakończenia dema, faktycznie zostali głównymi bohaterami drugiej części Life is Strange. I w przeciwieństwie do dziewczyn, naprawdę uciekną z domu, chociaż nie z własnej woli, a z powodu niesprzyjających zbiegów okoliczności. 

Nowy zwiastun

Wiemy, że pojawią się super moce, choć jeszcze nie do końca wiadomo jakie. Patrząc na gameplay raczej nie będzie to cofanie czasu, którym manipulowała Max. Pewne jest jednak to, że w grze wielokrotnie będziemy świadkami strzelanin i chłopaki chyba nie zapałają miłością do gliniarzy. Jest to jednak motyw, który przejawia się w trailerach i informacjach do jakiegoś czasu, więc możliwe, że będzie sporym wątkiem w grze, podobnie jak plecak, który widzimy na grafikach reklamowych. Szykuje nam się podróż, a może ucieczka?

Gameplay

Po ograniu Captaina Spirita wiedziałam, że niezależnie od nowych bohaterów cieszę się na premierę nowego LiSa. Teraz wszystko jest na swoim miejscu, ale chyba więcej nie będę sobie spoilerować. W końcu gra pojawi się już 27 września, warto więc wytrzymać i zostawić sobie pierwsze wrażenie na później.

[Źródła:youtube.comvideogamesuncovered.comusgamer.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze