10 milionów graczy sprawdziło The Finals

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

Embark Studios ogłosiło, że niedawno wydany darmowy shooter drużynowy osiągnął liczbę dziesięciu milionów graczy zaledwie kilka tygodni po niespodziewanej premierze podczas The Game Awards.

10 milionów graczy sprawdziło The Finals

Na początku minionego tygodnia THE FINALS wprowadziło pierwsze w tym sezonie wydarzenie sezonowe, w sam raz na święta. Gracze mogą zagrać na ośnieżonym Monako, zdobyć darmowe przedmioty kosmetyczne o tematyce świątecznej oraz wywołać chaos i zniszczenie w najbardziej świątecznym teleturnieju na świecie.

- Jesteśmy bardzo zaszczyceni i podekscytowani dotychczasową reakcją społeczności - 10 milionów graczy w tak krótkim czasie to coś, o czym nigdy nie mogliśmy nawet marzyć - powiedział Rob Runesson, producent wykonawczy THE FINALS - Będziemy nadal ulepszać i dodawać nowe doświadczenia, a także upewnimy się, że będziemy zaskakiwać naszą społeczność przez wiele lat - dodał.

Co więcej, wydarzenie świąteczne obejmuje również dropy na Twitch, dzięki czemu wszyscy streamerzy mogą włączyć zabawne i świąteczne dropy dla swoich widzów. Po świętach w sezonie 1 pojawi się jeszcze więcej atrakcji. Aby być na bieżąco z najszybciej rozwijającym się teleturniejem na świecie, należy odwiedzić stronę THE FINALS pod tym adresem.

THE FINALS jest już dostępne na PC za pośrednictwem Steam, Xbox Game Store i PlayStation Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze