Andromeda w końcu na PC

Sporo dobrych wieść z obozu BioWare – już czwartego stycznia zobaczymy kolejny fragment z rozgrywki w Mass Effect: Andromeda. Pokaz będzie miał miejsce podczas konferencji CES i przeprowadzony będzie podczas eventu Nvidii.

A skoro Andromeda zostanie pokazana na konferencji jednego z najbardziej znanych producentów kart graficznych, to w końcu zobaczymy fragmenty rozgrywki pochodzące z wersji gry przeznaczonej na komputery osobiste.

Informacje możecie uznać za 100% pewne, bo pochodzą z oficjalnego konta Mass Effecta na Twitterze, które dzisiaj zaćwierkało tak:

O Andromedzie nie raz, nie dwa pisała dla Was Kamila. Wiemy już, że tryb multiplayer nie będzie się specjalnie różnił od tego, co widzieliśmy w poprzedniej części gry, a do gry trafią zupełnie nowi bohaterowie. Oprócz tego w grze możecie spodziewać się wątków miłosnych, a stara dobra Normandia zostanie zastąpiona Tempestem.

Niestety, nic poza tym, że czwartego stycznia zobaczymy nowy gameplay oraz środowisko Andromedy nie ujawniono. Podobnie jest z datą premiery, która na razie ogranicza się do terminu ”marzec 2017”. Zbyt dużo czekana na szczęście nie zostało.

[źródło: twitter.com, dualshockers.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy wszystkich do komentowania naszych artykułów. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji społeczności brodaczy!