Zwiastun The Frontier

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Listopad 2016
  • Komentuj 1

Portland przykryte śniegiem

Portland przykryte śniegiem

Fallout: New Vegas wciąż czeka na modyfikację The Frontier. Ambitny projekt, który wprowadzi zupełnie nowy świat na planie kwadratu o bokach długości 16 km! Na stronie poświęconej modyfikacji znajdują się liczniki, które pokazują jak daleko jeszcze do zakończenia prac. I wydaje się, że będzie to w niezbyt odległej przyszłości. Nie podają oczywiście oficjalnej daty premiery, ale 74% to już bliżej niż dalej. 7103646-1438968900-1024x576 enb-2014_07_21-15_47_59_61-1024x576 Mod wrzuci nas w sam środek dotkniętego ostrymi pogodowymi anomaliami Oregonu. Metry śniegu w Portland zdecydowanie nie wydają się normalnym zjawiskiem, jednak twórcy podchodzą do tego na luzie. Po wybuchach bomb chmury pyłu wymieszały się z normalnymi tworząc skorupę skutecznie blokującą rejon przed słońcem. W efekcie wszystko poniżej zamarza. Oprócz efektów pogodowych pojawią się nowe stwory, nowe bronie i oczywiście nowe historie, rozbite na 16 zadań głównych i wiele więcej pobocznych.
Jak prezentuje się trailer oceńcie sami, mnie rozproszyła ta nastrojowa muzyka. Żeby zagrać potrzebna będzie podstawka New Vegas ze wszystkimi dodatkami, ale za to przeniesienie swojej postaci będzie jak najbardziej możliwe. [Źródła: gamerant.com, falloutthefrontier.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze