Zwiastun fabularny Metro Exodus

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Styczeń 2019
  • Komentuj 4

Nie jeden film o superbohaterach mógłby pozazdrościć trailera Exodusowi. Dynamiczna historia, sporo akcji i fantastycznie wyglądający świat, to zazwyczaj wszystko, czego potrzeba dobrej grze. Zwiastun fabularny zdecydowanie zachęca do nowego Metro Exodus.

Tym bardziej, że gra przestaje być hermetyczna, a Rosja jak długa i szeroka stanie przed nami otworem. A jak zostało powiedziane na trailerze, nie tylko Rosja, ale i cały świat!

Narratorką w zwiastunie jest Anna, snajperka i żona Artioma. I o ile wersja angielska robi wrażenie, to po rosyjsku brzmi to obłędnie! Zawsze musi być ten pierwszy raz, ale w Exodus zagram z rosyjską wersją językową, niech żyje immersja!

Wygląda na to, że już 15 lutego urządzimy sobie własną podróż koleją transsyberyjską pociągiem o nazwie Aurora, przez śnieżne pustkowia apokaliptycznego świata Metro. Byle tylko zdążyć z powrotem przed premierą Anthema! Przyszły miesiąc zapowiada się rewelacyjnie!

[Źródła:gamesradar.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze