Zrób Intro

Co jakiś czas odbywa się konkurs "Bitwa na Intra", zapraszamy tam wszystkich lubujących się w montażu. Kliknij Tutaj.

Wśród naszych widzów jest wielu ludzi zdolnych i aktywnych, my chcielibyśmy to wykorzystać na kanale Rock Live! Jeśli potrafisz i masz ochotę to może zechciałbyś wykonać dla nas intro do gry? Jeśli tak to kilka szybkich informacji: 1. Intro nie może mieć znaków wodnych np. Machinima, IGN itp. (bez względu na jakość intra, takie intro nie zostanie przyjęte) 2. Intro powinno trwać od 5 do 10 sekund (oczywiście w pewnych granicach można ten czas zmienić, jesteśmy elastyczni) i powinno być w jakości 1080p. Intro musi zawierać logo/animacje z logiem gry jeżeli jest zrobione specjalnie pod jakąś grę. 3. Jeśli już jesteś gotowy i pewny, że oto przed Tobą stoi intro stulecia wystarczy zamieścić film na SWOIM kanale YouTube a jako tytuł wpisać ‘’Intro do <nazwa gry>’’ 4. Jeszcze raz przemyśl czy to jest wersja finalna i na pewno nie da się tego zrobić lepiej - szukamy czegoś co nas powali na łopatki! 5. Wysłać krótkiego maila na adres [email protected]. W tytule napisać "Intro na kanał Rock Live" i zamieścić link do filmu. Tutaj uwaga! Jeśli nie zatytułujecie swojego maila w ten sposób to może się okazać, że Wasza wiadomość do nas nie dotrze.

Lista gier do których możecie tworzyć swoje intra będzie stale aktualizowana, tutaj kilka tytułów na początek:

  • Intro ogólne o różnej tematyce - gry FPS, Strategie, RPG, MMO, Survival itd.
  • Risen 3 (Intro maks 10 sekund)
  • Sims 4 (Intro maks 10 sekund)
Wszyscy twórcy zaangażowani w projekt  będą mieli okazję pokazać siebie, gdyż link do ich kanału znajdzie się w opisie filmu! Zakasać rękawy i do dzieła!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze