Zobaczcie latającego Łosia

A co myślicie? Że Łosie nie potrafią latać? Pewnie, że potrafią! Dowód? Wystarczy, że zobaczycie materiał Tomka, który specjalnie dla Was wybrał się poza swoją Puszczę. 

Zresztą chyba najlepiej będzie, żeby wszystko wytłumaczył Wam sam Łosiu:

Stało się! Zgodnie z zapowiedzia przygotowałem dla Was vlog terenowy z pierwszych przelotów dronem DJI Mavic Air, który został zakupiony z Waszego wsparcia.

 

Kupiłem go w pakiecie Fly More Combo, tak więc mam komplet akcesoriów i dodatkowe baterie, które pozwolą i na dłuższe latanie dronem. Jest to szczególnie ważne, bo jak wiecie szykuje mi się w tym roku kilka wyjazdów! Mam nadzieję, że DJI Mavic Air ładnie się spisze na tych wyjazdach i przywiozę z nich fajne video :)

 

W materiale trochę gadam i pokazuję nagrania i możliwości funkcji quickshot w dronie Mavic Air. Dron nie wymaga wprawdzie specjalnych zezwoleń, ale i tak przystąpię do badań lekarskich na uprawnienia. A jeśli się uda to z czasem może zakupimy coś większego :)

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze