Zobacz dokument ''Wszystko z nami w porządku''

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Październik 2017
  • Komentuj 5

A gdyby tak rzucić wszystko i... stworzyć własną grę komputerową? Dwóch młodych chłopaków kończy z pracą w korporacji i zaczyna tworzyć swoją własną grę. Ich losy śledzi Borys Nieśpielak, reżyser dokumentalnego filmu ''Wszystko z nami w porządku''.

Stworzenie gry jest dziś łatwiejsze niż dotarcie z nią do graczy

Pewnie kilku z Was przyszedł już do głowy podobny pomysł. Po co pracować dla bezdusznej korporacji? Dużo ciekawsze wydaje się otworzenie swojego własnego niezależnego studia i tworzenie gier. Bartek i Rafał, bohaterowie dokumentu, postanowili postąpić właśnie w ten sposób. Jednak droga do sukcesu jest kręta i wyboista.

Panowie muszą nie tylko znaleźć sposób na wydanie swojej gry, ale także zainteresować nią branżę komputerową, a o to, zwłaszcza w świetle setek gier codziennie trafiających na Steama, łatwo nie jest. Borys Nieśpielak, reżyser i autor kanału Zdjęcie w minutę śledził poczynania młodych deweloperów, efektem czego jest właśnie 'Wszystko z nami w porządku''. Zobaczcie trailer:

Już w tym tygodniu będzie okazja żeby zobaczyć film Borysa. Od jutra startują pokazy w kilku kinach w całej Polsce, a w niedzielę o godzinie 16:00 w ramach Game Industry Conference film będzie można zobaczyć na Poznań Games Arena. Poniżej podrzucam Wam dokładny harmonogram nadchodzących pokazów:


05.10.2017 18:30 Poznań Multikino Stary Browar - Best Game Video Award Gala   https://t.co/cUwR4OykrG


06.10.2017 19:00 Wrocław DSW Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych   http://www.20lat.dsw.edu.pl/happyendfestiwal/


08.10.2017 16:00 Poznań PGA - Game Industry Conference
https://gic.gd/pl/


21.10 .2017 17:00 Warszawa Kino Elektronik Pixel Night #2                               http://www.pixelnight.pl/


28.10.2017 - 21:00 Kraków Kino Ars


Do zobaczenia na filmie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze