Znany piłkarz będzie grał w grę!

  • Autor: ja, rock
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Najlepszym przykładem gracza-sportowca jest piłkarz Mateusz Klich. Nie wierzycie? Tej międzynarodowej gwieździe piłki nożnej  nie obce są drużynowe strzelanki, co udowodni jeszcze dzisiaj, 27 lipca o 19:00. To wtedy wraz z dwoma naszymi streamerami, Sajem oraz Kromką, pokaże swoje umiejętności strzeleckie w Valorant!

Znany piłkarz będzie grał w grę!

Akcja została zorganizowana przy współpracy z Republiką Graczy oraz NVIDIĄ, którzy dostarczyli  na potrzeby transmisji swój nowy sprzęt dla graczy, ASUS ROG STRIX SCAR 17 SE. Recenzję laptopa wykonał dla nas Grzegorz Ryćko (materiał poniżej) który potwierdził, że taką maszyną można powojować!

Mateusz Klich sprawdzi to sam i pokaże, że gry nie są mu wcale obce. Żeby nie było za łatwo, na  całą trójkę czekają wyzwania! Widzowie również będą musieli się wykazać, bowiem piłkarz sprawdzi ich wiedzę na temat sportowego świata oraz gry Valorant. Najszybsze, a przy tym prawidłowe odpowiedzi będą nagradzane, więc warto uczestniczyć w transmisji. 

Mateusz rozda po jednej paczce na jedno wykonane wyzwanie, a będzie ich w sumie trzy. W paczce znajdziecie koszulkę z autografem Mateusza, figurkę ROG Horsem4n, Full cap ROG oraz pasek ROG.  Saju i Kromka natomiast za ukończenie każdego wyzwania rozdadzą kartę podarunkową na platformę Steam o wartości 150zł.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj. I pamiętajcie, zabawa rusza dzisiaj o 19:00, a Was nie może zabraknąć!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze