Znamy datę ujawnienia Battlefielda 2018?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Maj 2018
  • Komentuj 0

Jeśli wierzyć wynikom śledztwa graczy shootera od DICE, to do pokazu kolejnej części Battlefielda, roboczo nazwanego ''Battlefield 2018'', zostały niecałe dwa tygodnie!

Szkoda tylko, że nadal nie wiemy o jakiej grze dokładnie mówimy

O tegorocznym Battlefieldzie wiemy bardzo mało. Właściwie jedynym pewnikiem jest to, że zagramy w niego jeszcze w tym roku, ale nie wiemy na pewno gdzie DICE umieściło akcję swojego shootera. Mówiło się o wojnie wietnamskiej, głośno jest o plotce nazywającej nowego BF'a mianem ''V'' co ma oznaczać II Wojnę Światową (''V'' jak ''pięć'' lub ''victoria''). Niedawno w sieci pojawiła się też plotka mówiąca, że najnowszy Battlefield okaże się trzecią częścią Bad Company. 

Teraz do całego tego bałaganu wkrada się odrobina porządku. Społeczności gry udało się rozwiązać zagadkę izolatki na mapie Fort de Vaux. Sprawa nie była łatwa i wymagała sporo kombinowania (przekręcanie zaworów, rzucanie granatów, uderzanie w rury i kilka innych). O samym procesie i dacie premiery powie Wam już Kromka w swoim materiale:

Jak Wam się podoba data 23 maja?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze