Zdjęcia do Wieśka zimą w Polsce?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Lipiec 2018
  • Komentuj 1

Dzisiaj bardzo serialowo na stronie, ale jak przejść obojętnie obok takich informacji? Najpierw Halo, teraz Wiedźmin. a pośród tego nasza główna informatorka o postępach prac nad Witcherem. 

Lauren Hissrich prawie codziennie zasypuje nas nowinkami i chętnie odpowiada na pytania. Jej social media huczą od pytań o Wieśka, zwłaszcza po ostatnim newsie o rozpoczęciu castingów. W nocy opublikowała wymowny post z wakacji, na którym widać jak cieszy się słoneczną pogodą. A opis? W opisie zdradziła, że łapie witaminę D, bo będzie za nią tęsknić podczas zimy w środkowej Europie. Sam Rock nie mógł się powstrzymać przed skomentowaniem tego posta uspokajając scenarzystkę, że zima nie przychodzi do nas już tak mocna jak kiedyś. 

Czy to znaczy, że zdjęcia zawędrują zimą do Polski? Z pewnością nie tylko w naszym kraju będą kręcone zdjęcia do Wiedźmina, ale Lauren jest w stałym kontakcie z Sapkowskim, który, mimo zapewnień, jednak intensywnie udziela się w pracach nad serialem. 

Wygląda na to, że prace własnie ruszają pełną parą, a zimą rozpocznie się polowanie na ekipę Wiedźmina w naszym kraju oraz u sąsiadów. Czy to znaczy, że zdjęcia ruszą już na jesień i niedługo dowiemy się, kto zagra główne role?

[Źródła: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze