Zapraszamy na ostatnią rundę fazy grupowej TMLA LOL!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2018
  • Komentuj 0

Na mecze zapraszamy od 18:00 na jarock.pl/live/liga-akademicka, w każdy czwartek i piątek


Czwartek, 12.04

Od 18:00 zaczniemy meczem Morsy [UG] vs Kwantowy Potencjał [PRz]. Obie drużyny zajmują dolną cześć tabeli i nie mają już szansy na awans do play-off. Jednak to spotkanie pozwoli na zdobycie honorowego punktu dla siebie i swojej uczelni, zatem możemy oczekiwać zaciętego pojedynku.

Meczem wieczoru będzie z pewnością spotkanie pomiędzy Golemami [PW] i Finansistami [UEWr]. Oba teamy walczą o awans do play-off z drugiego miejsca i mają dokładnie taką samą sytuację punktową. Zwycięzca wyjdzie z grupy B wraz z Tyranozaurami.


Piątek, 13.04

W pierwszym spotkaniu wieczoru zobaczymy Lwy [PG] vs Żniwiarze [UR]. Lwy są w bardzo komfortowej sytuacji, ponieważ bez względu na wynik wyjdą z drugiego miejsca w grupie C za sprawą lepszego bilansu map.

Dla Żniwiarzy to mecz o honor, nie mają szans na awans, ale z pewnością będą chcieli wyrwać choć jeden punkt w drugim sezonie TMLA.

Kolejnym meczem będzie pojedynek wicemistrzów sezonu 1 – Smoków [PK] z Informatykami [PB]. Niestety, dla Smoków ten sezon jest katastrofą i po dwóch porażkach mogą jedynie liczyć na punkt honorowy.

Informatycy, podobnie jak Lwy mają zapewniony już awans, nawet jeśli przegrają 2:0. Wszystko za sprawą słabego bilansu map Koziołków, którzy przy tej samej liczbie punktów mają saldo -2.

Ekipa z Białegostoku, nawet jeśli przegra do zera, zakończy fazę grupową z bilansem -1, co otworzy im drzwi do play-off z drugiego miejsca w grupie D.

Na mecze zapraszamy od 18:00 na jarock.pl/live/liga-akademicka, w każdy czwartek i piątek

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze