Zapraszamy na Czary i Magię u Baniaka

  • Autor: ja, rock
  • Opublikowano: 16 Luty 2023
  • Komentuj 0

#współpracareklamowa #reklama #materiałreklamowy

Czarodziejki i Czarodzieje, a także Magiczne Istoty wszelakiej maści. Ogłasza się, co następuje. W niedzielę 19 lutego, o godzinie 16:00 zaczynamy lekcję magii i czarodziejstwa. Wszystko w ramach sesji RPG „Dziedzictwo Hogwartu: Sesja RPG w świecie Harrego Pottera”, którą poprowadzi Baniak. Zabierze młodych i niedoświadczonych uczniów do Hogwartu, gdzie czekają na nich rozmaite przygody.

Zapraszamy na Czary i Magię u Baniaka

W zabawie biorą udział znamienite osoby, takie jak Seto, Graba, Cyber Marian oraz aktorka Anna Jażdżyk. Gra będzie stremowana u streamerów, więc możecie obserwować sesję, u kogo tylko chcecie.

Dodatkowo możecie zapisać się również do wydarzenia, aby niczego nie przegapić. https://www.facebook.com/events/514442847499284/?active_tab=about

My z kolei serdecznie wszystkich zapraszamy. Będzie magicznie, będzie czarodziejsko, a przede wszystkim będzie zabawnie. Więc zdecydowanie nie może Was zabraknąć!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze