Zapiszcie się do ROG Masters 2022!

Uszanowanko! Dzisiaj zapraszamy wszystkich na turniej ROG Masters 2022, który rozpocznie się 20 maja. Oznacza to, że macie już niewiele czasu, aby zapisać się do zabawy. Dlatego zachęcamy wszystkich graczy CS:GO do formowania się w drużyny, a następnie walkę o podium. W puli nagród znajduje się 50 tysięcy dolarów, więc jest o co walczyć!

Zapiszcie się do ROG Masters 2022!

Wciąż macie szansę wziąć udział w ROG Masters 2022. Zapisy trwają do 16 maja, więc śpieszcie się! 20 maja startują eliminacje krajowe. 27 i 28 maja odbędzie się finał eliminacji oraz kwalifikacje ostatniej szansy. A co dalej? Dalej to już tylko walka o wygraną!

Na 1-3 czerwca przewidziano rozgrywki międzynarodowe dla 12 drużyn. Do zabawy zaproszono graczy z 27 krajów, więc będziemy mogli zobaczyć naprawdę zróżnicowane poziomu umiejętności. 4 czerwca odbędą się ćwierćfinały i półfinały. Najważniejsze wydarzenie, czyli Wielki Finał, zaplanowano na 5 czerwca.

Polskie finały skomentuje niezawodny Piotr Izak Skowyrski. Wszystkie informacje znajdziecie w tym miejscu. Powodzenia i niech wygrają najlepsi!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze