Wygraj Battlefielda I !

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Grudzień 2016
  • Komentuj 1
_EZk37I Battlefield 4 był świetny, ale czas przesiąść się na najnowszego shootera od DICE. W rolę Świętego Mikołaja wciela się Kokos, który ma dla Was propozycję nie do odrzucenia! Konkurs skierowany jest do osób, które w Battlefielda I jeszcze nie miały okazji pograć, bo jest okazja do zdobycia Battlefield 1 Edycja Ultimate, czyli edycji wraz z Przepustką Premium obejmującą wszystkie przyszłe dodatki jakie trafią do gry.

Edycja Ultimate zawiera także pakiet premium!

Edycja Ultimate zawiera także pakiet premium!

Co trzeba zrobić, żeby Edycja Ultimate od Kokosa trafiła właśnie do Ciebie? Sprawa jest bardzo prosta, ale wymaga lekkiego powrotu do przyszłości i nagrania filmiku podczas rozgrywki w Battlefielda 4. Przede wszystkim trzeba rozegrać rundę na mapie Fabryka: Nocna Zmiana. Zwiedzając Fabrykę trzeba wspiąć się na jej dach i zabić jak największą liczbę wrogów przy pomocy ładunków C4. Ten z Was, który podeśle Kokosowi film dokumentujący największe dzieło zniszczenia dokonane podczas jednego meczu wygrywa nagrodę. Swoje filmy wysyłajcie Kokosowi na adres [email protected]. Konkurs trwa do piątku 23 grudnia do godziny 23:59, a nazwisko zwycięzcy poznamy w poniedziałek 26 grudnia. Powodzenia!

Specjalna edycja Battlefielda I może być Twoja!

Specjalna edycja Battlefielda I może być Twoja!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze